Kto pomáha

Proxenta

Tyčinka Záchranka je charitatívny projekt skupiny Proxenta. Na začiatku epidémie, v marci 2020, sa spoločnosť rozhodla pomôcť v boji s pandémiou. Keďže jedným z projektov skupiny je aj závod na výrobu zdravých tyčiniek Healthy Food Supplements s.r.o. v Galante, rozhodli sa pomôcť jedinečným spôsobom. Vyrobiť a darovať energetickú tyčinku s obsahom vitamínov, minerálov a superfoods. Pomoc je určená tam, kde to najviac treba. Našim hrdinom v prvých líniách. Sú na nohách dlhé hodiny, bez možnosti pravidelnej a vyváženej stravy.  
www.proxenta.sk

Healthy Food Supplements

Závod na výrobu zdravých tyčiniek Healthy Food Supplements v Galante disponuje modernými technológiami a špičkovou výrobnou linkou. A nielen to. Dôležitejšie ako stroje sú ľudia. V HFS nájdete len špičkových odborníkov, o čom svedčí aj rýchlosť a odbornosť, s akou sa k tomuto projektu postavili. Zloženie tyčinky navyše pripravovali v spolupráci so špičkovými odborníkmi v oblasti klinickej biochémie. V rekordne krátkom čase tak vznikla receptúra, prebehlo testovanie a výroba samotnej tyčinky Záchranka, ktorá našich hrdinov posilní, dodá im potrebnú energiu a pomôže im prekonať toto náročné obdobie.
www.hfs-slovakia.com

Vibration

Takmer každý deň ste nám na našej stránke a sociálnych sieťach posielali správy a dopytovali ste sa, kde a či je možné tyčinku zakúpiť alebo náš projekt priamo podporiť. Keďže nám prvých 50.000 tyčiniek doslova zmizlo pod rukami, rozhodli sme sa umožniť aj verejnosti zapojiť sa. Nechceme však zbierať peniaze a tak vznikol web tycinkazachranka.sk. V extrémne rýchlom čase ho pre nás vyrobila spoločnosť vibration, bez nároku na zisk, za čo sme im veľmi vďační.
www.vibration.sk

Nakúpime za vás

Ako sa hovorí, vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. A tak to je aj v krízových situáciách. Silní a odvážni sa spájajú, aby pomáhali. Za projektom  Nakúpime za vás je skupina mladých a vytrvalých chalanov, ktorí neváhali a zareagovali správnou službou v správnom čase. Už od vypuknutia krízy nakupujú za vás. Dôchodcom a ohrozeným skupinám robia nákupy úplne zadarmo. Ich služby môžte využiť dokonca ak ste alebo máte niekoho v nemocnici. Nákup vám nechajú na recepcii, kde si ho bezkontaktne vyzdvihnete. Spojilo nás práve toto krásne gesto pomoci. Ako? Chalani nám pomáhali s distribúciou a prácou na sociálnych sieťach.

Yeme

Na základe veľkého verejnosti o tyčinku sme vytvorili akciu 1=3. Ak ste si prostredníctom našich partnerov Záchranku zakúpili, výťažok sme použili na vyrobenie ďalších dvoch kusov, ktoré sme darovali. Záchranku ste počas akcie 1=3 mohli nájsť na pultoch potravín Yeme. Vďaka tejto spolupráci ste si v týchto predajniach zakúpili 2880 tyčiniek a tak vďaka vám ďalších 5760 ks putovalo na pomoc.
www.yeme.s

Kaufland

Záchranku ste v rámci akcie 1=3 mohli nájsť na predajniach Kaufland, ktorý od nás odkúpil 48.000 tyčiniek. Vďaka tomuto odberu sme mohli vyrobiť a rozdať ďalších 94.000 tyčiniek.

DM

Tyčinky Záchranka nájdete v sieti drogérií dm, ktorá je trvalým partnerom tohto charitatívneho projektu. 
www.mojadm.sk

Flexoprint

Okrem surovín na výrobu tyčinky je veľmi dôležitý aj jej obal. Štandardne príprava nového obalu a jeho produkcia trvajú 4-6 týždňov. Za svetelnú rýchlosť a výnimočnú ochotu pomôcť ďakujeme spoločnosti Flexoprint z Ružomberka, ktorá nám potrebné obaly dodala doslova za pár dní a bez nároku na zisk. Ušetrené peniaze sa takto mohli presunúť na výrobu ďalších tyčiniek.
www.flexoprint.sk

Fotograf Dušan Křístek

Dušan je špičkový fotograf (nielen) jedla. Jeho fotografie ktorými vie doslova preniesť chuť na papier sú známe nielen na Slovensku. Je pre nás cťou, že tyčinku Záchranka nafotil a takto sa pridal k nám Záchrankárom :) 

Grafička Kristy Mohr

Každú pomoc si neskutočne vážime a tešíme sa, že každodenne pribúda zo všetkých strán. Opäť sa to stalo, keď nám za grafické práce odmietla poslať faktúru skvelá grafička Kristína Mohr a prispela tak k tomu, aby sme mohli vyrobiť a rozdať ešte viac tyčiniek Záchranka. Dobro sa šíri explicitne. Vnímame to každý jeden deň a ďakujeme!


Naši ďalší pomocníci, ktorí k dielu prispeli rozvozom tyčiniek, poskytnutím cenných rád, kontaktov a odporúčaní:

Pohotovostný pátrací tím

Go Bigname

Kto pomôže Slovensku

smepripraveni.sk


Healthy Food Supplements s.r.o., Kolónia 2834/49, Galanta 924 01, 0918737666, info@tycinkazachranka.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info