Chcem pomôcť

Pomáhame ako vieme

Ak sa chceš ku nám pridať, tu sú spôsoby ako to môžeš urobiť:

Hľadáme posily

Tyčinku rozdávame po celom Slovensku. Ak sa chystáš na cestu autom mimo Bratislavy a máš miesto v kufri, napíš nám. Alebo nás sleduj na sociálnych sieťach, kde zverejňujeme výzvy na doručenie do konkrétnych miest.

Poďakuj sa hrdinom

V čase, keď našim hrdinom nemôžeme podať ruku a poďakovať osobne, aspoň na diaľku im chceme vyjadriť vďačnosť a podporu. Rozhodli sme sa to spraviť kreatívnym a veselým spôsobom. Nakresli, obkresli a vyfarbi, namaľuj, vymodeluj, odfoť, vyformuj tú svoju ruku a pošli nám fotku obrázka. My ju zaradíme do galérie s tvojím menom. Každá ruka znamená jedno ďakujem. Keď sa nám pandémiu podarí pokoriť, z časti rúk vytvoríme s podporou našich partnerov výstavu. Som doma a maľujem! Svoje diela nám posielajte na dakujeme@nasimhrdinom.sk.

Buď hrdinom, ako vieš

V Proxente sme sa rozhodli vyrábať zdravé tyčinky, lebo ich vieme vyrábať najlepšie. Ty si sa však narodil pravdepodobne s iným talentom. Akýmkoľvek malým skutkom dobra môžeš ľahko inšpirovať ostatných. Daj nám o ňom vedieť a my o ňom dáme vedieť našim hrdinom. Napíš nám na pomahame@nasimhrdinom.sk

Healthy Food Supplements s.r.o., Kolónia 2834/49, Galanta 924 01, 0918737666, info@tycinkazachranka.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info